Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
rodiklisIeškotiLatest imagesRegistruotisPrisijungti

 

 APIE MANE.

Go down 
5 posters
AutoriusPranešimas
LANA STILINSKI HALE
Your bad girl drunk by six kissing someone else's lips
LANA STILINSKI HALE


•CLAIM : ARIANA GRANDE
•PRANEŠIMAI : 671
•GYVENVIETĖ : westside

APIE MANE. Empty
RašytiTemos pavadinimas: APIE MANE.   APIE MANE. Icon_minitimePen. 06 22, 2012 9:08 pm

APIE MANE. Z
Greta. Pavardė ilga ir sunki, tai dažnai trumpinu tiesiog iki Mis. 18 metų. Vandenis su ožio ragais (sausio 21 diena). turiu sesę, kuriai tik 2 metai, todėl kai kur nors einu su ja, nemažai aplinkinių mano, kad tai mano dukra ir dėl to labai nejaukiai jaučiuosi, kai viena ją kur nors veduosi. Esu labai aukšta. 157 cm. BLONDINĖ. Bet nesu labai durna. Visur kliūnu, bet niekada nenukrentu. Šiaip abstinentė esu. Bet pasijamu pertrauką per tūsus. Kurie dažnai būna. Supratus, kad negalima niekuo pasitikėti ir kad aplamai beveik visi žmonės yra labai blogi ir tik galvojantys apie save tapau gryna poxuistė. Nuo tada gyvenimas tapo daug geresnis. Dar neturiu teisiu. Ir artimiausiu metu neturėsiu. Palauksiu kol draugai turės ir tada išnaudosiu juos. Noriu studijuoti mediciną. Nes noriu būt hot jauna, blondinė gydytoja. Dar nesu su niekuo rimtai draugavus. Todėl, kad dažnai nutraukiu santykius, kai kažkas rimčiau vyksta. Nes baisu įsipareigot kažkam ir po to tą kažką nuvilt. Arba pačiai nusivilt. Buvo tik vienas, su kuriuo rimčiau norėjau. Bet draugė nuviliojo jį. O tada pati jį praspyrė. MUAHAHAHA. Vis dar žiūriu multikus. Dievinu sushi ir neįsivaizduoju savo gyvenimo be šitų gėrybių. Moku saugot paslaptis ir šiaip pavydžiu visiems, kurie turi tokią draugę kaip aš. Bet tikrai nesu pasikėlusi. lol. Niekada nešvenčiu savo gimtadienio. Nes daug darbo ir pinigų išleist reiktų. Ir šiaip nežinočiau ką kviest.

mano galimi būsimo sutuoktinio variantai: FRANCISCO LACHOWSKI; Aaron Johnson; Dylan O'Brien; Logan Lerman; Kit Harington; Xavier Samuel; one direction berniukai
mano role models: ARIANA GRANDE; selena gomez; Teresa Palmer; Dianna Agron; Jane Levy;
mylimiausi atlikėjai: HURTS, linkin park, example, paramore, foster the people, Wiz Khalifa; 2pac; Ellie Goulding; Lana del Rey; train; 1D
serialai: suburgatory, complete savages, victorious, pretty little liars, tvd, game of thores, teen wolf, how i met your mother


DAUGIAU MANĘS
SU SESE SESE SESE. NE DUKRA
dar tada, kada vasara ir buvo tikra vasara.
ČIA BUVO 80s B-DAY PARTY
mažiausia ;x
su. hm. drauge.
čia ir vaikas atėjo.
su čiolėm.
su viena čiole.
DIOR. NOT WAR

o šiaip feel free to ask :**
Atgal į viršų Go down
Chloe Mia Roux
DON'T LOOK AT ME IN THAT TONE OF VOICE
Chloe Mia Roux


•CLAIM : h.roden
•PRANEŠIMAI : 15767

APIE MANE. Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: APIE MANE.   APIE MANE. Icon_minitimeŠt. 06 23, 2012 8:12 am

labailabailabai graži!
Atgal į viršų Go down
LANA STILINSKI HALE
Your bad girl drunk by six kissing someone else's lips
LANA STILINSKI HALE


•CLAIM : ARIANA GRANDE
•PRANEŠIMAI : 671
•GYVENVIETĖ : westside

APIE MANE. Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: APIE MANE.   APIE MANE. Icon_minitimeŠt. 06 23, 2012 9:24 am

ačiū ačiū labailabailabai :**
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias
Anonymous



APIE MANE. Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: APIE MANE.   APIE MANE. Icon_minitimeŠt. 06 23, 2012 9:44 am

Eik tu šikt, kokia tu graži!:OOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOO nu neik šikt:DDD beje prikabink aš irgi vandenis tik, kad 25 gimiau B))
Atgal į viršų Go down
LANA STILINSKI HALE
Your bad girl drunk by six kissing someone else's lips
LANA STILINSKI HALE


•CLAIM : ARIANA GRANDE
•PRANEŠIMAI : 671
•GYVENVIETĖ : westside

APIE MANE. Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: APIE MANE.   APIE MANE. Icon_minitimeŠt. 06 23, 2012 9:53 am

ayayay kaip ačiūūū Oh stop it, you
o šiaip tai ok td, neisiu šikt, nes krč lovoj dar guliu, tikrai tingėsiu atsikelti xDDD oo, kaip fainai, pasipildė mano sausį gimusių žmonių sąrašas power
Atgal į viršų Go down
SUMMER HALE
you taste like whiskey when
you kiss me
SUMMER HALE


•CLAIM : gomez
•PRANEŠIMAI : 24941

APIE MANE. Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: APIE MANE.   APIE MANE. Icon_minitimeŠt. 06 23, 2012 2:26 pm

žiauriai žiauriai graži ir faina pasirodei :**
ir ta prasme thanks god, pasijaučiau ne tokia sena dabar! :DD

LANA STILINSKI HALE rašo:
Supratus, kad negalima niekuo pasitikėti ir kad aplamai beveik visi žmonės yra labai blogi ir tik galvojantys apie save tapau gryna poxuistė.

žinai, mielai norėčiau ir aš tą suprasti ir tokia tapti, kartais tokia ir būnu, bet iš tikrųjų labai daug galvoju apie kitų pasakytą nuomonę apie mane ir išgyvenu skaudžiai tą savyje, tik stengiuosi to kitiems neparodyti ir vaidinti, kad man visiškai nusispjauti..

LANA STILINSKI HALE rašo:
Dar neturiu teisiu. Ir artimiausiu metu neturėsiu. Palauksiu kol draugai turės ir tada išnaudosiu juos.

hi5, same here, kai visi laikosi aplink mane teises, aš net apie tai nebuvau pagalvojus. o kam, jei pilna tokių aplink mane ir galima juos išnaudoti :DD

LANA STILINSKI HALE rašo:
Dievinu sushi ir neįsivaizduoju savo gyvenimo be šitų gėrybių.

omgomg, dievinu! Padykeli tu

LANA STILINSKI HALE rašo:
Niekada nešvenčiu savo gimtadienio. Nes daug darbo ir pinigų išleist reiktų. Ir šiaip nežinočiau ką kviest.

panašiai ir aš, mėgstu švęsti kitų gimtadienius, bet savo - ne. nemėgstu dirbtino dėmesio arba kaip tik, jo negauti :D daugiau ten tūsina draugai nei tu, nes rūpesčių pilna ir pan...todėl šiais metais jaučiu pasidovanosiu sau dovaną ir išvarysiu viena švęsti, na beveik viena :D

žodžiu, labai daug panašumų atradau tavyje!:***
Atgal į viršų Go down
http://simonairagne.blogspot.com/
LANA STILINSKI HALE
Your bad girl drunk by six kissing someone else's lips
LANA STILINSKI HALE


•CLAIM : ARIANA GRANDE
•PRANEŠIMAI : 671
•GYVENVIETĖ : westside

APIE MANE. Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: APIE MANE.   APIE MANE. Icon_minitimeŠt. 06 23, 2012 3:06 pm

aww, ačiūūū :****

Žinok man labai daug visko įvykt ir apsiverst turėjo, kad pradėčiau taip maždaug "viskas px" gyvent ir nebekreipčiau dėmesio į kitus, čia laikos klausimas, įmanoma išmokt, bet sunku :**

va dar apie tas teises ką tik su tėvu šnekėjom, jis jau pats sako, kad dw eik laikytis :DDD nu jeigu tėvai sumokėtų tai tikrai apmąstyt reiktų, gal verta nueit.. :DDDD

va va, kitų gimtadienius švęsti tai aš irgi pati pirma, o su savo daugiau problemų, nei malonumo :DD

Atgal į viršų Go down
SUMMER HALE
you taste like whiskey when
you kiss me
SUMMER HALE


•CLAIM : gomez
•PRANEŠIMAI : 24941

APIE MANE. Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: APIE MANE.   APIE MANE. Icon_minitimeŠt. 06 23, 2012 6:03 pm

mama dažnai prikiša, kad aš poxuistė, bet tik bėda, kad ne kitų nuomonei..bet ką padaryčiau,kad taip greičiau pradėčiau galvoti. tikiuosi greitai ateis ta diena, kai tvirtai galėsiu pasakyti, kad man visiškai tas pats, nes ojoj kiek nervų tokie dalykai suėda :D***

manęs irgi tėtis klausė, kodėl nelaikau, tai malu, kad bijau, blabla ir panašiai, nes kai kurie žmonės tiesiog nesupranta žodžio - nenoriu :DD nors šiaip iš tikrųjų kažkiek bijau, jeigu su dviračiu jau sugebu būtinai į kažką atsitrenkti, tai su mašina vieni juokai man būtų... :D

žinai, norėčiau nebent tokio surprise birthday, kad visi už mane suorganizuotų, visą nupirktų ir pasirūpintų, va tada faina būtų bei netikėta :DDD


Atgal į viršų Go down
http://simonairagne.blogspot.com/
LANA STILINSKI HALE
Your bad girl drunk by six kissing someone else's lips
LANA STILINSKI HALE


•CLAIM : ARIANA GRANDE
•PRANEŠIMAI : 671
•GYVENVIETĖ : westside

APIE MANE. Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: APIE MANE.   APIE MANE. Icon_minitimeSk. 06 24, 2012 10:37 am

jooo, ankščiau būdavo pasako kažkas kažką ir viskas, nu žodžiu, būdavau žiauriai jautri viskam, ir šiaip, gera labai būdavau, visiems savo noru padėdavau ir panašiai, bet tada pamačiau, kad niekas to vis tiek neįvertina nu ir galvoju px, tada ir prasidėjo nauja era :DDDD*

va va, man irgi baisu su mašina. Nu iš tikro net nežinau, nes nesu dar niekada gyvenime vairavusi. Tai tą ir sakau tėvams, mždg kai pamokysit bent kažkiek vairuot, tada gal ir eisiu :DD ir šiaip, nervina kai ne tik tėvai, o visi aplinkui, sužinoję, kad jau pilnametė, iškart klausia ar jau laikais teises ir bla bla, lyg čia kokia būtinybė būtų :D

oooooo, tokio ir aš norėčiau :DD kur nors toliau, ne namuose :DDD
Atgal į viršų Go down
SUMMER HALE
you taste like whiskey when
you kiss me
SUMMER HALE


•CLAIM : gomez
•PRANEŠIMAI : 24941

APIE MANE. Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: APIE MANE.   APIE MANE. Icon_minitimeSk. 06 24, 2012 12:26 pm

va būtent, yra toks klasiokas, kuriam visada padėjau ir lala, o kažkada čia paprašė nu ir apstūmiau, nes aš krč dirbu, o jis š mala, tai dabar nusistatė prieš mane ir va, nu bet tada matos kokie draugai..kažkaip ai nežinau, aišku parinuosi, jei kas nebendrauja, bet džiaugiuosi, kad bent su kažkuo sutariu :DD

jojo, kai manęs laukia greit 18 irgi visi jau klausinėja ir grynai aplinkui visi laikosi tas teises, tai kaip kokia lievakė jaučiuosi ,bet nu nežinau, gyvensiu dar ir be teisių, galės draugai už taxistus pabūti,kad labai jau nori :D

ir dabar pagalvojau, blemba jaučiu nefainas jausmas, kai kiti galvoja, kad tavo sesė yra dukra? Čia net klaust nereikia :D bet tikrai jaunesnė pati atrodai, na bent iš nuotraukų. nors apskritai, žmonės mane pamatę irgi neduoda 17, bet baigiu prie to priprast :D
Atgal į viršų Go down
http://simonairagne.blogspot.com/
DAMON FRANCISCO DEVILL
Can I borrow a kiss? I promise I'll give it back.
DAMON FRANCISCO DEVILL


•CLAIM : ian somerhalder
•PRANEŠIMAI : 2480
•GYVENVIETĖ : wilshire kvartalas

APIE MANE. Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: APIE MANE.   APIE MANE. Icon_minitimeSk. 06 24, 2012 3:23 pm

o bendravardė :DD šeip atrodai labai faina, graži labai :)) iš kur tu esi? :) pavydžiu tau, tokia didelė jau :DD pilnametė :DD
Atgal į viršų Go down
LANA STILINSKI HALE
Your bad girl drunk by six kissing someone else's lips
LANA STILINSKI HALE


•CLAIM : ARIANA GRANDE
•PRANEŠIMAI : 671
•GYVENVIETĖ : westside

APIE MANE. Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: APIE MANE.   APIE MANE. Icon_minitimeSk. 06 24, 2012 7:53 pm

Agne, va va, aplamai tokiuose dalykuose labiausiai ir atsiskleidžia draugai :D va ankščiau būdavo šitas man draugas, šitas man draugas, gryn vos ne visiems etiketės priklijuotos kaip per rpg kokį (lol, gryna auka dabar pasirodžiau xDDDD) bet iš tikro kurie ten verti vadintis draugais, o kurie ne, tai paaiškėja tik tada, kada tau pagalbos prireikia :D

patikėk man taip nemalonu ją vedžiotis kažkur, aš nesuprantu, arba kai su vaiku einu tai daug vyresnė atrodau, arba galvoja kad kokia teen mom esu, 16 and pregnant :DDDD nes aš tai tikrai netrodau 18, kai mano toks ūgis mažas ir šiaip babyface esu tai tikrai max 16 aplinkiniai duoda :DD va buvau čia kažkada su megztuku tokiu vaikišku biški, nepasidažius visai, tai gryn sako draugė atrodai kaip 14, labai fainai galvoju :DDD

Greta, yay, gretų power power labai labai ačiūūū :** tiksliai, nepaminėjau iš kur esu :D Iš Jonavos, toks ale tipo miestelis tarp Kauno ir Kėdainių :D aš ir pati labai džiaugiausi, kai pagaliau suaugau, nors iš esmės labai nedaug kas pasikeitė :DD
Atgal į viršų Go down
DAMON FRANCISCO DEVILL
Can I borrow a kiss? I promise I'll give it back.
DAMON FRANCISCO DEVILL


•CLAIM : ian somerhalder
•PRANEŠIMAI : 2480
•GYVENVIETĖ : wilshire kvartalas

APIE MANE. Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: APIE MANE.   APIE MANE. Icon_minitimeSk. 06 24, 2012 8:06 pm

aiškutis :DD
Atgal į viršų Go down
SUMMER HALE
you taste like whiskey when
you kiss me
SUMMER HALE


•CLAIM : gomez
•PRANEŠIMAI : 24941

APIE MANE. Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: APIE MANE.   APIE MANE. Icon_minitimeSk. 06 24, 2012 9:25 pm

jap, čia faktas. nes grynai ir aš dabar pagalvoju, o kiek čia draugų mane supa, mhm, tik įdomu kiek iš tų draugų yra tikrieji.... :DD
dabar jei reiktų man vežti su vežimėliu kieno nors vaiką, nu tikrai negalėčiau, nes iš karto kitų žvilgsniai pradėtų badyti, žodžiu , visuomenės nusistatymai išankstiniai :D dabar apskritai pastebėjau, kad tiem, kam 17-18, atrodo jaunesni nei tiem, kam 14-16, aš prieš juos kaip vaikas atrodau, tai kur teisybė :DDD
Atgal į viršų Go down
http://simonairagne.blogspot.com/
LANA STILINSKI HALE
Your bad girl drunk by six kissing someone else's lips
LANA STILINSKI HALE


•CLAIM : ARIANA GRANDE
•PRANEŠIMAI : 671
•GYVENVIETĖ : westside

APIE MANE. Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: APIE MANE.   APIE MANE. Icon_minitimeTr. 06 27, 2012 6:29 am

grynai, pas mus mokykloj praeina pro mane devintokės, tai atrodo taip, kaip aš tikriausiai kokių 25 atrodysiu :DDDD
Atgal į viršų Go down
Dereck Stylison
You. Me. Bed. Now.
Dereck Stylison


•CLAIM : Justas Bieberis
•PRANEŠIMAI : 20085

APIE MANE. Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: APIE MANE.   APIE MANE. Icon_minitimeTr. 06 27, 2012 4:10 pm

Gretule, aš tavęs pasiilgau meow ;****************
Atgal į viršų Go down
LANA STILINSKI HALE
Your bad girl drunk by six kissing someone else's lips
LANA STILINSKI HALE


•CLAIM : ARIANA GRANDE
•PRANEŠIMAI : 671
•GYVENVIETĖ : westside

APIE MANE. Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: APIE MANE.   APIE MANE. Icon_minitimeTr. 06 27, 2012 9:35 pm

oo, Juste, čia tapati Juste apie kurią galvoju, ane?? Kai kietai, kad tu Bieberis B) parašyk dw kada, aš db namie sdž, sergu, man liūdna visada :*******
Atgal į viršų Go down
Dereck Stylison
You. Me. Bed. Now.
Dereck Stylison


•CLAIM : Justas Bieberis
•PRANEŠIMAI : 20085

APIE MANE. Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: APIE MANE.   APIE MANE. Icon_minitimeŠt. 06 30, 2012 3:44 pm

Joo! Pamenu su Godule tariamės kaip aš pas Jumis atlekiu, bet ble, dirbu kaip jautis ;DD**** raštelsiu!!!!!!
Atgal į viršų Go down
LANA STILINSKI HALE
Your bad girl drunk by six kissing someone else's lips
LANA STILINSKI HALE


•CLAIM : ARIANA GRANDE
•PRANEŠIMAI : 671
•GYVENVIETĖ : westside

APIE MANE. Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: APIE MANE.   APIE MANE. Icon_minitimeŠt. 06 30, 2012 11:19 pm

yay, jau raštelėjei :****
Atgal į viršų Go down
Sponsored content





APIE MANE. Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: APIE MANE.   APIE MANE. Icon_minitime

Atgal į viršų Go down
 
APIE MANE.
Atgal į viršų 
Puslapis 11

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
 :: Highheels off, I'm feeling alive.-
Pereiti į: