Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
rodiklisIeškotiLatest imagesRegistruotisPrisijungti

 

 if it's not like a movie

Go down 
+8
SARA BENNETT
Maya Landers
REBECCA LAWRENCE
DAMON FRANCISCO DEVILL
neliečiam2
ATIDUODAMA
Amelia Wilde
Julian Foster
12 posters
Pereiti prie : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
AutoriusPranešimas
Julian Foster
One of those girls who'll fuck everybody except the guy who loves her
Julian Foster


•CLAIM : Julian Schratter
•PRANEŠIMAI : 41792
•GYVENVIETĖ : wilshire

if it's not like a movie - Page 4 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: if it's not like a movie   if it's not like a movie - Page 4 Icon_minitimePen. 01 27, 2012 6:05 pm

kada mūsų skoniai sutapo..............(rofl)(rofl) ir čia šiaip nepatinkačiu keliu, o kuriuos peržiūriu:DDD
Atgal į viršų Go down
http://filmai.in/uzeik-26168.html
Julian Foster
One of those girls who'll fuck everybody except the guy who loves her
Julian Foster


•CLAIM : Julian Schratter
•PRANEŠIMAI : 41792
•GYVENVIETĖ : wilshire

if it's not like a movie - Page 4 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: if it's not like a movie   if it's not like a movie - Page 4 Icon_minitimeKv. 02 02, 2012 5:58 pm

STRAW DOGS
if it's not like a movie - Page 4 Tumblr_lyrlx1qfpw1qmz4lpo1_500

Hell yeah, my baby has the most amazing body in the whole fcking world.:) Ir taip aišku, kad pasižymėjau filmai.in jį tik dėl Alexander'io. :D Šiaip ganėtinai geras filmas. Toks truputį wtf su pabaiga, bet nu ką.. Viską totaliai atpirko scenos su nuogu Alex'u uu Gal kiek pabaiga keista, nes taip nu ką žinau.. Jei realiai pagalvotumėm, gal neatvažiuotų ir neišdaužtų namo sienos dėl kažkokio vyro ir dar nežudytų ten vienas kito...:D Bet nu nieko, nieko.. Negaila kažkodėl dviejų taškų, už keistoką pabaigą raštelsiu 9. (sunny)

Spoiler:
Atgal į viršų Go down
http://filmai.in/uzeik-26168.html
Julian Foster
One of those girls who'll fuck everybody except the guy who loves her
Julian Foster


•CLAIM : Julian Schratter
•PRANEŠIMAI : 41792
•GYVENVIETĖ : wilshire

if it's not like a movie - Page 4 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: if it's not like a movie   if it's not like a movie - Page 4 Icon_minitimeKv. 02 02, 2012 9:11 pm

#11 MIDNIGHT IN PARIS
if it's not like a movie - Page 4 Tumblr_lxey42eh1A1qh6w8to1_500
if it's not like a movie - Page 4 Tumblr_lxey42eh1A1qh6w8to2_500

Čia tas skaičiukas.. numeruosiuos pas jus nuo šiol savo filmus!:*
Taigi, pats filmas. Likau nusivylusi, nes tikėjausi kažko geresnio.. Kiek buvau skaičius apie jį, dėja treilerio nemačiau iki pat šįvakar, tai buvau susidariusi labai gerą įvaizdį ir labai nekantravau jį pažiūrėti. Bet oh well, pasiteisina patarlė nespręsti apie knygą iš višelio. Nebuvo kažkokio kabliuko, kuris prikaustytų prie ekrano. Aišku, buvo scenos kurios paliko įvaizdį, vien tai, kad veiksmas vyko Paryžiuje duoda didelį pliusą, bet geram filmui to neužtenka deja. Rachel vaidyba superinė mano atžvilgiu. Antras filmas su ja man čia jau ir palyginus ją The Notebook ir šitame, tai du nesulyginami personažai ir tai puikiai atspindi jos vaidyba, nes pvz. būna aktorių, kurios nemoka įkūnyti personažų. Ištisai tokie patys gaunasi kiekviename filme.. Arba ten spec. tokie patys sukurti būna..
Už Paryžių ir tobulus vaizdus žangoje, duosiu 7.

Spoiler:
Atgal į viršų Go down
http://filmai.in/uzeik-26168.html
Julian Foster
One of those girls who'll fuck everybody except the guy who loves her
Julian Foster


•CLAIM : Julian Schratter
•PRANEŠIMAI : 41792
•GYVENVIETĖ : wilshire

if it's not like a movie - Page 4 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: if it's not like a movie   if it's not like a movie - Page 4 Icon_minitimePen. 02 03, 2012 9:49 pm

#12 Romeo + Juliet (1996)
if it's not like a movie - Page 4 Tumblr_lysgzqih2U1rnbkxho1_500

Man jis TAIP patiko, kad omg.. Jaučiu senai tokio gero filmo nežiūrėjau. Ir vis dar save graužiu, kad neverkiau (rofl) Bet buvo, tikrai buvo kur! Čia jaučiu mano ašarų latakai išdžiūvo, kai verkiu kada nereikia...:D Žodžiu, apie filmą. Leo koks tobulas ten buvo... Meow! Jaunas vaikis jetus.. O ta Juliet irgi labai daili parinkta! Kadangi anglišką žiūrėjau, nors ir manausi esanti gerai įkirtusi anglų, buvo labai sunku kažką suprasti, kai jie taip eiliuotai viską sakė. Puse filmo gal ir supratau..:D Iš tikrųjų, gal jau šimtus kartų esu buvusi pradėjus jį žiūrėti, bet niekada neužbaigiau. Ir šiandien čia taip netikėtai, mah katitė ėjo žiūrėt, tai reikėjo palaikyti draugiją..:D
Tai va, riebus ir pilnavertis 10. Absoluta mente!

Spoiler:

--------------------------------------------------------------------------------------------------------

#13 Bedtime Stories
if it's not like a movie - Page 4 Tumblr_lxvmrkhvdd1rnubyvo1_500

Jūs pažirūėkit į tą jūrų kiaulikę......... if it's not like a movie - Page 4 277638789
Linksmutis filmas toks, aišku tas paprastas, televizijai kurtas, tai negali nieko per daugiausiai tikėtis. Lengvas, senai tokį žiūrėjau. Nors gal ir ne.:D Nu bet ką, Sandler'io vaidyba kaip visada superinė ir jis man asmeniškai gražiai išaugęs vyras. Courteney Cox graži katiki buva, plaukai tobulai atrodė čia! <33 Buvo vietų kur susijuokiau, bet toks.. nu paprastas žodžiuku.
9

Spoiler:

------------------------------------------------------------------------------------------------------

#14 Drillbit Taylor
if it's not like a movie - Page 4 Tumblr_lnp2cmSN821qfo4fp

Jaučiu jau šimtas metų kada per filmą tiek juokiausi... Iki ašarų.... Šakės nesveikai gerulis filmas! Vat Owen'as irgi superinis aktorius yra, žiauriai gerbiu aš jį!:D Again, paprastas ir lengvutis filmas vakarui. Šiaip nelabai žiūriu aš tus filmus per tv, nebent kada tikrai gerą rodo arba jau matytą ir patikusį.. Pvz kjp vasario 16 sėdėsiu naktį prie tv ir veizėsiu Perl Harbora :ew:
Tai va, 10 tikrai duodu!

Spoiler:
Atgal į viršų Go down
http://filmai.in/uzeik-26168.html
Julian Foster
One of those girls who'll fuck everybody except the guy who loves her
Julian Foster


•CLAIM : Julian Schratter
•PRANEŠIMAI : 41792
•GYVENVIETĖ : wilshire

if it's not like a movie - Page 4 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: if it's not like a movie   if it's not like a movie - Page 4 Icon_minitimeŠt. 02 11, 2012 7:27 pm

#14 BLACK SHEEP
if it's not like a movie - Page 4 Tumblr_lo7xvrNSWN1qkg4de

All I can say - bullshit.:)
00000000 lalalala

Spoiler:
Atgal į viršų Go down
http://filmai.in/uzeik-26168.html
Julian Foster
One of those girls who'll fuck everybody except the guy who loves her
Julian Foster


•CLAIM : Julian Schratter
•PRANEŠIMAI : 41792
•GYVENVIETĖ : wilshire

if it's not like a movie - Page 4 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: if it's not like a movie   if it's not like a movie - Page 4 Icon_minitimeTr. 02 15, 2012 11:04 am

#15 Anastasia
if it's not like a movie - Page 4 Tumblr_lzel097KLI1qez1rko1_250if it's not like a movie - Page 4 Tumblr_lzel097KLI1qez1rko2_250
if it's not like a movie - Page 4 Tumblr_lzel097KLI1qez1rko3_250if it's not like a movie - Page 4 Tumblr_lzel097KLI1qez1rko4_250

Vat, galiu prisiažinti, kad niekada jo pilnai nebuvau mačiusi.. Ir kada dabar čia, šeštadienį ar sekmadienį pasinaudojau proga suteikta TV3 ir pažiūrėjau. Žiauriai patiko, Ką galiu pasakyti, tai, kad Fox ir Disney kuria geriausius animacinius filmukus, ever. Nu dar tas Pixar ar kaip te, irgi neprastai, bet anie du rules the world. Ir šiaip, 90's filmukai visada jaučiu geriausi ir liks, tyrumas tas ale, nuoširdumas visos istorijos. Ahhh!
10
Spoiler:

--------------------------------------------------------------------------------------------------------

#16 Lion King
if it's not like a movie - Page 4 Tumblr_lzeczzbBwD1ro4mbjo1_400

Again, niekada pilno neesu mačiusi, arba neatsimenu.. *palmface* ŽIAURIAI PATIKO!!! Jetus mana... Simba toks meilutis buvo, ir jets kiek gifų mačiusi iš to filmuko tai buvo taip fainuma viską amatyti gryn filme. Reikės dabar kada antrą trečią dalis pažiūrėt, niamniam.!!
10
Spoiler:

-------------------------------------------------------------------------------------------------------

#17 The Bodyguard
if it's not like a movie - Page 4 Tumblr_lzbglkOPdn1r5mi0to1_500
if it's not like a movie - Page 4 Tumblr_lzbglkOPdn1r5mi0to2_500

FINAL SCENE if it's not like a movie - Page 4 1805953252 if it's not like a movie - Page 4 1805953252 if it's not like a movie - Page 4 1805953252 if it's not like a movie - Page 4 1805953252 if it's not like a movie - Page 4 1805953252 omg... Iš tikrųjų prisipažįstu, pramiegojau paskutines dešimt minučių, bet šian pažiūrėjau jas.. nu ne visas, bet te patį galą, kur Rachel išskrenda jau... if it's not like a movie - Page 4 3669069390 Gees, nu dar vienas tobulas filmas įskaičiuojamas į mano tobulų filmų sąrašą.. Kevin'as toks gražus jame, aš jam simpatiją bbž nuo kada prijaučiu, visad nesveikai patiko.. :heart2: Ir šiaip, žiauriai fainas filmas, aišku ta tema nuvalkiota ir panašiai, bet perteiktas labai fainai ir Whitney nerealiai graži te buva.. Visad norėjau pažiūrėti labai ir again pasinaudojau LNK galimybe vakar ir pažiūrėjau <333
Spoiler:
Atgal į viršų Go down
http://filmai.in/uzeik-26168.html
Julian Foster
One of those girls who'll fuck everybody except the guy who loves her
Julian Foster


•CLAIM : Julian Schratter
•PRANEŠIMAI : 41792
•GYVENVIETĖ : wilshire

if it's not like a movie - Page 4 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: if it's not like a movie   if it's not like a movie - Page 4 Icon_minitimeTr. 02 15, 2012 5:54 pm

#18 DESPICABLE ME
if it's not like a movie - Page 4 Tumblr_lzegv08ZIo1r5xen1

Nu jau man tie žmogeliukai aš ppd..... Juokutis amžinas, jaučiu geriausias animacinis wtf daiktas eva!!! Žiauriai nesveikai patiko, again, neįsivaizduoju kiek laiko jau norėjau jį pažiūrėti ir va galiausiai prisiruošiau. Vpš man dabar animacinių filmukų manija kažkokia, va dabar eisiu animacinį Griča veizėt... Kalėdų nuotaika gal netyčia ateis (rofl)
Žiauriai faina idėja, grafika super, aišku kaip ir visuose filmukuose buco wtf vietų, ta Agnė gees kokia faina.. UNICORN FTW!
10/10
Spoiler:

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------

#19 THE ROMANTICS
if it's not like a movie - Page 4 Tumblr_lz4qgn8sK11qdlwyko1_500

JAU KOKS CAST'as... :ew: Duhamel'is, Adam Brody, Agronskienė, Holmes, Paquin....... OMG. Jau vien dėl jo verta žiūrėti šitą filmą....!!! Bet iš tikrųjų nebuvo kažkoks įspūdingas. Man asmeniškai vpš kažkoks depresinis filmas, taaaip susikniso nuotaika po jo, kad wtf...:D Vat ir pabaiga kažkokia durna, nieko iki galo neparodė..
Idėja gan įdomi, nors šiaip yra ne vienas, ne du filmai su tokia. Išpildymo trūko, vietos užtat gražios, aktoriai va, tai bent tai suteikia kelis pliusus pačiam filmui. Tikėjausi kažko geresnio, nors žyėmjausi jį vien dėl Paquin...:|
8/10
Spoiler:
Atgal į viršų Go down
http://filmai.in/uzeik-26168.html
Julian Foster
One of those girls who'll fuck everybody except the guy who loves her
Julian Foster


•CLAIM : Julian Schratter
•PRANEŠIMAI : 41792
•GYVENVIETĖ : wilshire

if it's not like a movie - Page 4 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: if it's not like a movie   if it's not like a movie - Page 4 Icon_minitimePir. 02 20, 2012 1:25 pm

#20 THE HELP/TARNAITĖ
if it's not like a movie - Page 4 Tumblr_lzn90zYzvR1r9nxd8o1_250if it's not like a movie - Page 4 Tumblr_lzn90zYzvR1r9nxd8o2_250
if it's not like a movie - Page 4 Tumblr_lzn90zYzvR1r9nxd8o3_250if it's not like a movie - Page 4 Tumblr_lzn90zYzvR1r9nxd8o4_250
if it's not like a movie - Page 4 Tumblr_lzn90zYzvR1r9nxd8o5_250if it's not like a movie - Page 4 Tumblr_lzn90zYzvR1r9nxd8o6_250
if it's not like a movie - Page 4 Tumblr_lzn90zYzvR1r9nxd8o7_250if it's not like a movie - Page 4 Tumblr_lzn90zYzvR1r9nxd8o8_250

Va čia tai filmas.... !!! Žiauriai neiždildomą įspūdį padarė. Nesveika geruma... Pradėjau žiūrėti taip visai netyčia, ir pradžioj maniau, kad šė te, nieko gero lalal ir panašiai, bet jau po kokį 10min. taip užkabino, kad kai mama atvarė gult varyti, buvau žiauriai supykusi, nes pusėj filmo, turėjau užverst pc.. if it's not like a movie - Page 4 1786228450 Filmas gryn apie rimtą problemą - rasizmą 60's. AHA, VĖL 60's. Varvinau seilę į te viską žiūrėdama.. Anyway, aš kai tokia lengvai nustebinama esu, tai mane ribloškė, kai vaizduojamas filme buvo tas 'skaitymasis' su juodaodžiais. Blemba, sako spalvotieji.. Nu o tai mes jau nespalvoti?:) Kažin va ar tiems, kurie tyčiojasi iš juodukų, patiktų, kai juos teistų dėl jų odos spalvos. R U SERIOUS? Nuo kada odos spalva, tapo svarbiausiu unktu, sprendžiant apie žmogaus asmenybę?:)
Tai va.. žiūrėjosi ir taip nesinorėjo, kad baigtųsi. Žiauriai lengvai praėjo visas filmas, buvo vietų kur susigraudinau, buvo vietų kur susijuokiau, va pvz ta vieta iš gifų.. Ir šiaip, tikrai vertas dėmesio filmas, o ir Stone te visai neblogai atrodė!
10/10
Spoiler:
Atgal į viršų Go down
http://filmai.in/uzeik-26168.html
Amelia Wilde
all I see is you, stars,
open arms
Amelia Wilde


•PRANEŠIMAI : 15461
•AGE : 32

if it's not like a movie - Page 4 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: if it's not like a movie   if it's not like a movie - Page 4 Icon_minitimePir. 02 20, 2012 2:09 pm

čia šitam pala... emma stone vaidino anee?:DD
Atgal į viršų Go down
Julian Foster
One of those girls who'll fuck everybody except the guy who loves her
Julian Foster


•CLAIM : Julian Schratter
•PRANEŠIMAI : 41792
•GYVENVIETĖ : wilshire

if it's not like a movie - Page 4 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: if it's not like a movie   if it's not like a movie - Page 4 Icon_minitimePir. 02 20, 2012 2:13 pm

japjap:D
Atgal į viršų Go down
http://filmai.in/uzeik-26168.html
ERIC LAWRENCE.

ERIC LAWRENCE.


•CLAIM : francis
•PRANEŠIMAI : 3959

if it's not like a movie - Page 4 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: if it's not like a movie   if it's not like a movie - Page 4 Icon_minitimePen. 02 24, 2012 4:37 pm

Anastasija man irgi labai patiko, fainas multikas krč ir tokia idėja faina visai ir šiaip, pažiūriu kai rodo jį visada, bet va Disney filmukai rimtai geriausi krč:DD
Atgal į viršų Go down
Julian Foster
One of those girls who'll fuck everybody except the guy who loves her
Julian Foster


•CLAIM : Julian Schratter
•PRANEŠIMAI : 41792
•GYVENVIETĖ : wilshire

if it's not like a movie - Page 4 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: if it's not like a movie   if it's not like a movie - Page 4 Icon_minitimePen. 02 24, 2012 4:47 pm

vat vat vat, Dinsey rūlz the world. kai pagalvoji KIEK pasakų gi jie iškėlė į filmus, kiek visko.... ah. vaikystė su tais filmais praleista krč kimarinant:D
Atgal į viršų Go down
http://filmai.in/uzeik-26168.html
Matthew Dawson

Matthew Dawson


•PRANEŠIMAI : 15833

if it's not like a movie - Page 4 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: if it's not like a movie   if it's not like a movie - Page 4 Icon_minitimePen. 02 24, 2012 5:46 pm

as maciau ta filma ''The Help'', toks nerealus, kai kur net sugraudino, o ta Mine tokia mldc motera :DD
Atgal į viršų Go down
Julian Foster
One of those girls who'll fuck everybody except the guy who loves her
Julian Foster


•CLAIM : Julian Schratter
•PRANEŠIMAI : 41792
•GYVENVIETĖ : wilshire

if it's not like a movie - Page 4 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: if it's not like a movie   if it's not like a movie - Page 4 Icon_minitimePen. 02 24, 2012 6:04 pm

joa. ten nesveika gėrio filmas!!!
Atgal į viršų Go down
http://filmai.in/uzeik-26168.html
Julian Foster
One of those girls who'll fuck everybody except the guy who loves her
Julian Foster


•CLAIM : Julian Schratter
•PRANEŠIMAI : 41792
•GYVENVIETĖ : wilshire

if it's not like a movie - Page 4 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: if it's not like a movie   if it's not like a movie - Page 4 Icon_minitimeSk. 02 26, 2012 6:40 pm

#21 SLEEPING BEAUTY/MIEGANČIOJI GRAŽUOLĖ
if it's not like a movie - Page 4 Tumblr_lypicyzoBE1qzv3bpo1_500

Visas filmas gryn WTF, kaip rasidėjo pirmas mintiw buvo wtf, taip ir pasibaigė su tokia at mintim.. Pabaiga tai išvis į Paranormal Activity užnešė. Bet šiaip toks mindfak filmas, žiauriai patiko, tik jau Emily man baisi tame filme aš negaliu... Sucker Punch, jei atvirai nesveikai ją įsimylėjusi buvau, bet daba dingo visos meilės ir meilės dusmilčiai...:D Bet šiaip vaidybą super josios, negaliu nieko prikišt..
Raštelsiu devynetą vien dėl pabaigos... Nes truputį nuvylė ji.
Spoiler:

#22 THE IDES OF MARCH/PURVINI ŽAIDIMAI
if it's not like a movie - Page 4 Tumblr_lzkmjs5bSE1rnjihao1_500

Again, filmas žiūrėtas tik dėl Goslingo ir Wood... Šiaip, raktiškai aš jo net nežiūrėjau, ką tikrai mačiau tai pirmas 30 minučių ir paskutines 30 minučių.. O te tas vidurys, nu tafak.. Dar kai politika, tai išvis vilkosi kaip ilgai tai aš bbd.. Bet va pabaiga žiauriai įdomi buvo, ypač nuo ten kur vėl pradėjau žiūrėti ir neskaitant to, kad vidurio nemačiau, puikiai susigaudžiau te visoj istorijoj..
Clooney kaip visada tobulai vaidino... Jis toks gražus pražilęs, kad nomnomnom <33 Apie Ryan'ą net nekalbu, tobulas šios kartos aktorius, Evan irgi nepriekaištingai atliko vaidmenį!
Va, už šitą stebuklingą trejetą, parašysiu gražų 7.
Spoiler:
Atgal į viršų Go down
http://filmai.in/uzeik-26168.html
Julian Foster
One of those girls who'll fuck everybody except the guy who loves her
Julian Foster


•CLAIM : Julian Schratter
•PRANEŠIMAI : 41792
•GYVENVIETĖ : wilshire

if it's not like a movie - Page 4 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: if it's not like a movie   if it's not like a movie - Page 4 Icon_minitimePen. 03 02, 2012 4:15 pm

#23 THE RUM DIARY/ROMO DIENORAŠTIS
if it's not like a movie - Page 4 Tumblr_m082oku4OD1qcyrmyo1_500

Pagaliau prisiruošiau pažiūrėti, pagaliau vėl esu totally in love with Amber ir dar kartą įsimylėjau Depp'ą! Šiaip pats filmas nėra jau toks auksinis, net vien dėl anų dviejų gražuoliukų ir tobulos jų vaidybos, yač Depp'o, verta jį žiūrėti. Buvo vietų kur lig ašarų juokiausi. O šito dažnai per filmus nebūna, tad deda tikrai didelį pliusą. Vietovės labai gražios, 60's again pridėda pliusą, nors šiame filme jie nelabai iš tikrųjų jais dvelkė. Pabaiga nuvylė, nes nu ką žinau, kažkaip man asmeniškai neišbaigtas tas filmas gaunasi su tokia pabaiga. Trūko Amber, gaila, kad tik tiek mažai josios buvo čia.:( Bet šiaip neprailgo laikas žiūrint.:)
8
Spoiler:
Atgal į viršų Go down
http://filmai.in/uzeik-26168.html
Julian Foster
One of those girls who'll fuck everybody except the guy who loves her
Julian Foster


•CLAIM : Julian Schratter
•PRANEŠIMAI : 41792
•GYVENVIETĖ : wilshire

if it's not like a movie - Page 4 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: if it's not like a movie   if it's not like a movie - Page 4 Icon_minitimePen. 03 09, 2012 6:42 pm

#24 IT'S KIND OF A FUNNY STORY/TAI GAN JUOKINGA ISTORIJA
if it's not like a movie - Page 4 Tumblr_lzzqjwS0pW1qflhnyo2_500

Kažkodėl man jis labai panašus atrodė į The Art Of Getting By. Ta prasme, prieš tai kai dar nebuvau pažiūrėjus. Nes šiaip tai čia du žiauriai skirtingi filmai ir jei reiktų pasirinkti kurį žiūrėti dar kartą - imčiau šitą.
Lengvas, bet ne koks eilinis banalus paauglių filmas. Priverčia susimąstyti, aktoriai gražūs, geri. Buvo vietų kur juokiausi, kur ašara norėjo išlysti. Pabaiga vpš labai faina. Buvau senai kada jau žiūrėjus panašaus pobūdžio filmą, bet tikrai nensuivyliau.
9:)
Spoiler:

•••

#25 TUCKER & DALE VS. EVIL/PATS BAISIAUSIAS TAKERIO IR DEILO FILMAS
if it's not like a movie - Page 4 Tumblr_lzd5gmsGvh1qbzgq2o1_500

Nu šitas tai gerulis buva, ka omg:DDDDD Naktį žiūrėjau, tai prunkštavau kai arkliukas taip sakant, tėvus bijojau pažadint net:DD Buvo tokių wtf vietų, nu bet ko galima tikėtis iš tokios tematikos filmo. Šiaip labai senai, kada per filmą tiek juokiausi. Iki ašarų... Dar aktoriai kai parinkti iš dviejų 'barikadų pusių'. Seksi studentai su kaimo vaikigaliais.
Vien už nerealiai gerą humoro dozę dešimto negailėsiu. Nors kada aš kam dešimto nerašau...
Spoiler:

•••

#26 THE PRINCESS AND THE FROG/PRINCESĖ IR VARLIUS
if it's not like a movie - Page 4 Tumblr_m0g25urmNY1qznx9d

Again, Diseny filmas ir again žiauriai fainutis. Turiu silpnybę animaciniams filmukams, dabar galutinai įsitikinusi esu. Toks fainas, vėl tobula meilės istorija vaizduojama ir vėl viskas taaaaaaaaip gražu, kad ooh! Nieko daug negaliu rašyti, ens net nežinau ką dar būtų gailma... tokį gražų 10 suraitysiu ir tiek.
Spoiler:
Atgal į viršų Go down
http://filmai.in/uzeik-26168.html
Julian Foster
One of those girls who'll fuck everybody except the guy who loves her
Julian Foster


•CLAIM : Julian Schratter
•PRANEŠIMAI : 41792
•GYVENVIETĖ : wilshire

if it's not like a movie - Page 4 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: if it's not like a movie   if it's not like a movie - Page 4 Icon_minitimeŠt. 03 10, 2012 8:47 am

#27 GRAVE ENCOUNTER/KAPŲ IEŠKOTOJAI
if it's not like a movie - Page 4 Tumblr_m046rfvSYw1qbxbw8o1_500
Ooooi kaip aš nemėgstu tokių filmų, kai žiūriu viena. Naktį. Kai aplinkui nieko nrėa. Gryn maindfaka filmas, tikrai. Nes ten aš pati iki pat šiol viską virškinu.. Baisus rupūžė, jau vien iš treilerio kai pirmą kartą žiūrėjau buvo galima tai suprasti. Bet, visada yra bet, vienoj vietoj, kai jie te nuo tos mergos bėgo ir paskui dar kai nuo to be liežuvio, tai juokiausi bbž kaip:DDD Brolis buvo grįžęs, aš dusau, pradėjo klausinėti kas yra...:D Ten nežinau.. apsiginimas nuo baimės tas juokas buvo ar kaip, bet patiko, kad sugebėjau per tokį siaubo filmą susijuokti.
Pabaiga... NU KODĖL TEN NEPARODĖ??? Krč, taip nejauku pasidaro galvojant apie viską ir kaip ten kas... Jaučiu jei būtų kažkas panašaus paremta tikrais faktais, bijočiau gyventi toliau...:\\\\
7
Spoiler:
Atgal į viršų Go down
http://filmai.in/uzeik-26168.html
REBECCA LAWRENCE
Some people are so poor, all they have is money
REBECCA LAWRENCE


•CLAIM : kunis
•PRANEŠIMAI : 18462
•AGE : 33

if it's not like a movie - Page 4 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: if it's not like a movie   if it's not like a movie - Page 4 Icon_minitimeŠt. 03 10, 2012 12:24 pm

man tai ir art of getting by ir its a kind of funny story ziauriai faini:D ir tik dabar kai pasakei ,pastebejau kad jie tikrai ziauriai panasus ir ne vien del tos blondes. net negaleciau parinkt kuris geresnis :((
Atgal į viršų Go down
Julian Foster
One of those girls who'll fuck everybody except the guy who loves her
Julian Foster


•CLAIM : Julian Schratter
•PRANEŠIMAI : 41792
•GYVENVIETĖ : wilshire

if it's not like a movie - Page 4 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: if it's not like a movie   if it's not like a movie - Page 4 Icon_minitimeŠt. 03 10, 2012 12:26 pm

man ir abu žiauriai patiko, bet vat, it's kind of a funny story didesnį įspūdį paliko..:D tai vaa, i'm tellin' ya:D čia jauč kad gal dėl tokios neeilinės meilės istorijos.. kad būtent yra du pagrindiniai ir t.t..
Atgal į viršų Go down
http://filmai.in/uzeik-26168.html
REBECCA LAWRENCE
Some people are so poor, all they have is money
REBECCA LAWRENCE


•CLAIM : kunis
•PRANEŠIMAI : 18462
•AGE : 33

if it's not like a movie - Page 4 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: if it's not like a movie   if it's not like a movie - Page 4 Icon_minitimeŠt. 03 10, 2012 12:31 pm

bet tai as cia ziuriu, neblogus filmus perziurejus uu the romantics irgi man ziauriai patiko, ir muzika ir tai kad padare is vienos nakties filma, tai as pabaigoj tai jau sedziu, ir galvoju jau cia viskas??taip greit?? :( :DD ziauriai is tikruju cia kietai tas 100 filmu per metus?ar kaip tu cia darai?:D
Atgal į viršų Go down
Julian Foster
One of those girls who'll fuck everybody except the guy who loves her
Julian Foster


•CLAIM : Julian Schratter
•PRANEŠIMAI : 41792
•GYVENVIETĖ : wilshire

if it's not like a movie - Page 4 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: if it's not like a movie   if it's not like a movie - Page 4 Icon_minitimeŠt. 03 10, 2012 12:48 pm

uuu. kaip faina, kad kažkam patinka ką žiūriu if it's not like a movie - Page 4 1199204803 vat vatvat, pabaiga tafak... labai greit... ir bbž te jie susitaikė ar ans su ta bluondze pasilika vis dėl to.:DD joa. šimtą noriu pažiūrėt per metus.. resolutionas vienas:D
Atgal į viršų Go down
http://filmai.in/uzeik-26168.html
REBECCA LAWRENCE
Some people are so poor, all they have is money
REBECCA LAWRENCE


•CLAIM : kunis
•PRANEŠIMAI : 18462
•AGE : 33

if it's not like a movie - Page 4 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: if it's not like a movie   if it's not like a movie - Page 4 Icon_minitimeŠt. 03 10, 2012 1:12 pm

tai kas cia yra 100 filmu per metus:DD per puse jau busi perziurejus jei jau dabar 27 esi ... bet as ir noriu kazka tokio daryt uu butu jega, ir tada kiti turetu ziuret su manim filmus vien del to . uu
Atgal į viršų Go down
Julian Foster
One of those girls who'll fuck everybody except the guy who loves her
Julian Foster


•CLAIM : Julian Schratter
•PRANEŠIMAI : 41792
•GYVENVIETĖ : wilshire

if it's not like a movie - Page 4 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: if it's not like a movie   if it's not like a movie - Page 4 Icon_minitimeŠt. 03 10, 2012 1:17 pm

tai man ne visad išeina dar tus filmus pažiūrėt kai noriu:D tai sucks, bet jeigu pažiesiu 100 ankščiau laiko, tai užsibrėšiu iki kokių 200 :D tai daryyyyk, smagu. asssss
Atgal į viršų Go down
http://filmai.in/uzeik-26168.html
REBECCA LAWRENCE
Some people are so poor, all they have is money
REBECCA LAWRENCE


•CLAIM : kunis
•PRANEŠIMAI : 18462
•AGE : 33

if it's not like a movie - Page 4 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: if it's not like a movie   if it's not like a movie - Page 4 Icon_minitimeŠt. 03 10, 2012 1:22 pm

caccepted
Atgal į viršų Go down
Sponsored content





if it's not like a movie - Page 4 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: if it's not like a movie   if it's not like a movie - Page 4 Icon_minitime

Atgal į viršų Go down
 
if it's not like a movie
Atgal į viršų 
Puslapis 45Pereiti prie : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
 Similar topics
-
» MOVIE STARS

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
 :: YOU ONLY LIVE ONCE-
Pereiti į: