rodiklisDUKIeškotiRegistruotisPrisijungti

Share | 
 

 BARAS

Go down 
Pereiti prie : Previous  1, 2
AutoriusPranešimas
COUNT WILLIAM GOODWIN

COUNT WILLIAM GOODWIN

•PRANEŠIMAI : 1100

RašytiTemos pavadinimas: Re: BARAS   Pen. 06 15, 2012 1:49 pm

rūkydamas žolytę, stebėjo šviesaplaukės veiksmus. akivaizdžiai ją nužiūrinėdamas, nė pats nepastebėjo, kai didelė suktinė ėjo į pabaigą. jautėsi pakankamai apsinešęs, jog drąsiai dabar galėtų užsigulti blondinę ir ją smarkiai pamylėtų. kažką suburbėjus čiolei, ko neišgirdo Countas, vaikinas grįžo iš savo apmąstymų. numetęs nuorūką į peleninę, dar kartą gurkštelėjo iš minėto butelio, dar prieš tai pačiulpdamas citrina ir apėjęs barą, atsidūrė priešais Lidiya. pradėjęs žingsniuoti iš lėto prie pat jos ir galiausiai savo nuogu presiuku susilietęs su jos apnuogintom kojom, šyptelėjo merdžinai. nenorėjo čia gaišti laiko, reikėjo paimti už vadžių. naglai padėjęs ranką ant jos šliaunies, pradėjo švelniai glostyti vis dar nepratardamas nė žodžio. veiksmais kalbėjo.


Paskutinį kartą redagavo COUNT WILLIAM GOODWIN, Pen. 06 15, 2012 3:26 pm. Redaguota 1 kartą
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous


RašytiTemos pavadinimas: Re: BARAS   Pen. 06 15, 2012 2:33 pm

po truputį dorodama viskio lašus šiek tiek pasukusi galvą per petį įdėmiai sekė vaikino judesius, ypač tada kai šis pakilo ir ėmė pamažu artėti. pati iškreipusi klastingą šypsnį Lidija patogiau įsitaisė ant baro aukštakulnių kulnais užsikabindama už po šiuo esančia lentynėle. užbaigusi viskį be jokio garso pastatė stiklinę atgal ir net kiek stumtelėjo toliau nuo savęs laisvąją ranka nusibraukdama plaukus nuo akių. šios kojoms prisilietus prie Counto kūno Lidija tik dar labiau išsišiepė ir lengvai kilstelėjusi savo kojeles permetė šias per vaikino liemenį ir netvirtai apsivijusi truktelėjo šį arčiau savęs. turbūt net norėdama tokiam vyrui atsispyrus nebūtų.
Atgal į viršų Go down
COUNT WILLIAM GOODWIN

COUNT WILLIAM GOODWIN

•PRANEŠIMAI : 1100

RašytiTemos pavadinimas: Re: BARAS   Pen. 06 15, 2012 3:34 pm

( bšk paskutiniai sakiniai į priekį persikėlė :DDDDD pc puliuoja, bet jau pataisyta :D)
Lid neatstūmus jo, Countas šelmiškai išsišiepė. ta šypsena tikrai nežadėjo nieko gero. sučiaupęs lūpas į vieną tiesią liniją, lyg susikaupdamas, apglėbė rankomis šviesaplaukės šikną būdamas prispaudęs prie baro, bei savaisiais papais liesdamas pastarosios vaginą, kuri buvo paslėpta po dviem užraktais, t.y. šortukais ir apatiniais. nors gal be trauzikų buvo, tada išvis jėga. nors buvo tikrai gana aukštas, tačiau reikėjo labai pasistengti, jog galėtų įsisiurbti į Bistette lūpas. rankomis spusdeldamas josios užkalines bandutes, nežymiai pakreipė galvą, pažvegdamas į josios ramybe sklindančiu veideliu.
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous


RašytiTemos pavadinimas: Re: BARAS   Pen. 06 15, 2012 4:25 pm

(gerai, gerai, vis tiek supratau:D)
kilstelėjusi vieną ranką pirštukais prisilietė prie šio krūtinės ir ėmė slysti žemyn, pasiekusi pilvo apačią perbraukė per kelnių sagtį, bet toliau nebekeliavo lyg erzindama Counta. deja, bet su apatiniais moteriškė, niekas gi iš anksto nepranešė jog sutiks kažką panašaus į jį, tegalvojo ateit ir išgerti, o trumpai pasėdėjusi grįžti namo, pasirodo likimas eilinį kartą pasisuko kita linkme. kojelėmis ir pati pervažiavo per jo užpakalį, o vėliau tiesiog lengvai leido šioms susipinti taip prisilaikant ir pačiai, ir vyrioka arčiau savęs. liežuviu persibraukusi per lūpas palinko kiek arčiau ir šiomis prisilietė prie Counto lūpų, bet neilgam, nes greitai vėl atsitraukė tuo pačiu dar ir užkabindama jas dantukais. visad mėgo ilgas glamones ar pasierzinimus, nei vadinamuosius greitukus.
Atgal į viršų Go down
COUNT WILLIAM GOODWIN

COUNT WILLIAM GOODWIN

•PRANEŠIMAI : 1100

RašytiTemos pavadinimas: Re: BARAS   Pen. 06 15, 2012 4:48 pm

patiko jam šis žaidimas, kuris kiek kankino vaikiną. visiems vyriškos lyties atstovams taip būna, nes norisi viską kuo greičiau pradėti. prisilietus jų lūpoms, gavosi ir šioks toks pakštelėjimas, jei taip galima pavadinti. lūpų prisilietimas buvo išties malonus jausmas, kuris perėjo per visus galiukus. sunku buvo iškentėti, todėl po šokio tokio stoviniavimo visiškoj tyloj, kurią užpildė fone grojanti muzika, Countas paėmė blondinę už šiknos ir pakėlė nuo baro. kadangi buvo gerai užsikačialinęs, tai ana jam buvo kaip pūkelis. - ilgai nelauksiu,- išsiepęs savo baltus dantukus lyg iš dantų pastos reklamos.
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous


RašytiTemos pavadinimas: Re: BARAS   Pen. 06 15, 2012 5:10 pm

tai čia ji tikriausiai ir siekė šito, visos tos moterys vienodos, nieko nepakeisi. Countui pakėlus Lidiya ši dar spėjo pasičiupti su savimi butelį viskio prieš tai dar išleisdama kažkokį perdėtai linksmą garsą po kurio sekė ir juokas. matyt pradėjo čiole veikt tie milteliai viskyje ir vaikino rūkytos žolytės dūmai. užsivertusi butelį nugėrė keletą gerų gurkšnių ir įrėmė vėsų butelį į Counto krūtinę, tuo metu pati nušoko žemyn. - laikyk,- įsakmiai tarstelėjo ir patraukusi jo rankas sau nuo subinės prispaudė prie butelio. pati muzikos ritmu nulingavo prie to aparato kuris šiuo metu leido muziką, nevežė šita daina jos nors tu ką. trumpai pajudinus klubus kažką ten spustelėjo ieškodama tinkamos dainos.
Atgal į viršų Go down
COUNT WILLIAM GOODWIN

COUNT WILLIAM GOODWIN

•PRANEŠIMAI : 1100

RašytiTemos pavadinimas: Re: BARAS   Pen. 06 15, 2012 5:40 pm

pats trumpam pažvengė kaip koks debilas kartu su Li. apsinešęs buvo, bet kas jam jaunam. čiolei nusileidus kaip nuo čiuožyklos jo kūnu, Countas nežymiai antakius suraukęs paėmė šviesaplaukės butelį, iš kurio prieš tai lakė kaip katukas. atrodė, jog merdžina lyg skaisti mergaitė vis delsia, atidėdama suaugusių šėliojimą. Goodwin atžala giliai viduje jau spėjo apsiverkti. ta proga, jog leido palaikyti butelį, gurkštelėjo iš jo du gerus gurkšnius dar palikdamas ant dugno kažkiek ir akimis susigaudė Lidiya, kuri stovėdama prie aparatūros, ieškojo tinkamesnės muzikos. stebėdama josios kraipomą užpakaliuką, už kurio tik ir norėjosi dar kartą sugriebti, net sulenkė kojikes, jog galėtų apžiūrėti iš visų pusių ir leistų reikštis fantazijom. vis pritraukė vaizdą, paskui atitraukė, vėl pritraukė, žodžiu žaidė su akių zoomu. iš šono atrodė tikrai galingai apsinešęs bičas, kuris tuoj smigs čia vietoj.
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous


RašytiTemos pavadinimas: Re: BARAS   Pen. 06 15, 2012 6:10 pm

kelis kartus paspaudynėjusi tą patį galiausiai patraukė ranką kai nusprendė jog visgi rado šį tą geriau nei buvo pirma. judėdama muzikos ritmu vėl atsisuko į tą pusę kurioje stovėjo Countas, nusišypsojusi puse lūpų užkišo rankas sau už nugaros ir timtelėjo korseto šniurelį labiau atpalaiduoda patį korsetą. nuleidusi rankas žemyn vėl priartėjo prie vaikino paimdama iš jo viskio butelį kurį greitai vėl sugrąžino ant baro stalviršio. atsukusi nugarą šiam pirštu mostelėjo į korsetą it sakydama 'dw,sek', jau pačiai atsibodo bandyt žaist. prie to pačio dar užpakaliu pasitrynė į vaikino klyną kita ranka dar ir capteldama ten pat.
Atgal į viršų Go down
COUNT WILLIAM GOODWIN

COUNT WILLIAM GOODWIN

•PRANEŠIMAI : 1100

RašytiTemos pavadinimas: Re: BARAS   Pir. 06 18, 2012 6:27 pm

blondinei atsukus nugarą ir užpakaliu tarkuodama jo klyną, Countas nedelsdamas ėmėsi korseto raištelio. po kiek laiko dar labiau atlaisvindamas korsetą, ištraukė ilgą raištį, kurį staiga nušveitė ant žemės kaip nereikalingą daiktą. ne jo problemos, jog paskui čiolei teks knistis su tuo raiščiu kišant į korseto skylutes. pašalinęs korsetą nuo jos kūno tuo metu, kai Lidiya ranka captelėjo už jo pasididžiavimo. vis dar tylėdamas, tik veidą papuošęs žaisminga šypsenėle, rankomis suėmęs už josios buferių, apsuko merginą, prispausdamas ją prie savęs, taip, jog tarp kūnų nebūtų jokio plyšelio. - pasirašei velnio sutartį, mažule,- dar labiau išsišiepęs, įsisiurbė merginai į lūpas, liesdamas viršutinės dalies nuogais kūnais. nelaukė ką ši pasakys, dabar Countui rūpėjo visai kas kitas.
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous


RašytiTemos pavadinimas: Re: BARAS   Pir. 06 18, 2012 6:45 pm

tai eis per miestą be korseto, gi ne bėda čia, o ir kūno savo rodyt tikrai negaila. kuo toliau, tuo labiau įsijautė su tuo savo šiknioku tad nelabai ką ten juto pati, o tuo labiau matė, tai čia iš vis klausimas ar ji dar ir ras to korseto šniūrą. staigiai atsukta į Countą tik trumpai užvertė galvą atgal, matyt lubom pasigrožėjo, nesuprasi. rankute persibraukusi per plaukaus dar spėjo krimstelt savo apatinę lūpą kai pajuto vyro lūpas ant savųjų. abiejomis rankomis apsivijusi šio kaklą tik dar labiau pati prisiglaudė prie šio ir iškėlė dešinią koją kiek aukščiau šią lėtai nuleisdama per jo lešką. norėjo dar kažką atsikirst į tuos jo žodžius, bet kažint ar būtų išėję kažkas rišlaus, o ir laiko nėra, ir taip jau ilgai laukė.
Atgal į viršų Go down
COUNT WILLIAM GOODWIN

COUNT WILLIAM GOODWIN

•PRANEŠIMAI : 1100

RašytiTemos pavadinimas: Re: BARAS   Sk. 06 24, 2012 1:01 pm

toliau imdamas pavadėles į savo rankas, kažkaip sugebėjo pakelti merginą. paėjęs kelis žingsnius link sienos kartu su ja, prirėmė, kad lengviau būtų laikyti ir nuslinkdamas lūpomis, ėmė švelniai bučiuoti kaklą.
Atgal į viršų Go down
Sponsored content
RašytiTemos pavadinimas: Re: BARAS   

Atgal į viršų Go down
 
BARAS
Atgal į viršų 
Puslapis 22Pereiti prie : Previous  1, 2

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
 :: 'PARADISE' STRIP CLUB-
Pereiti į: