rodiklisDUKIeškotiRegistruotisPrisijungti

Share | 
 

 BARAS

Go down 
Pereiti prie : 1, 2  Next
AutoriusPranešimas
SUMMER HALE
you taste like whiskey when
you kiss me
avatar

•CLAIM : gomez
•PRANEŠIMAI : 24941

RašytiTemos pavadinimas: BARAS   Pir. 06 11, 2012 12:02 pm


_________________
I believe that everything happens for a reason. People change so you can learn to let go, things go wrong so you appreciate them when they’re right, you believe lies so you eventually learn to trust no one but yourself, and sometimes good things fall apart so better things can fall together.
Atgal į viršų Go down
http://simonairagne.blogspot.com/
COUNT WILLIAM GOODWIN

avatar

•PRANEŠIMAI : 1100

RašytiTemos pavadinimas: Re: BARAS   Kv. 06 14, 2012 4:01 pm

vos tik įėjo į vidų, iškart atsidūrė prie baro. tik čia galėjo rasti ko norėjo, kadangi Hale seserų rengiamam vakarėly to neužmatė, todėl tūsas didelio įspūdžio nepadarė, apskritai jokio įspūdžio nesukėlė. atsisėdęs ant baro kėdės, spragtelėjo pirštais barmenui. nė nereikėjo sakyti ko pageidauja, kadangi visi darbuotojai Goodwiną pažinojo. dažnas lankytojas, ko norėt. vaikinukas, dirbantis už baro, linktelėjo duodamas ženklą, jog suprato ko Countui reikia ir nieko nelaukęs, ėmė daryti užsakymą. tuo tarpu, Countas apsisuko, rankas paremdamas į baro stalviršį ir apžvelgdamas aplinką. pasirodė ant pačios pabaigos, kadangi buvo jau ganėtinai vėlu, turbūt pats nespėjo pastebėti kai lauke ėmė švisti, todėl daugelis vyrų pradėjo išeidinėti. vaikinui buvo daug matytų veidų. didelis dalis turėjo žmoną ir vaikus.
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
avatar


RašytiTemos pavadinimas: Re: BARAS   Kv. 06 14, 2012 4:12 pm

įžengusi vidun iš pradžių trumpai stabtelėjo prie durų ir apsižvalgė aplink, prieš tai jau kelis kartus buvo čia būtent per patį bumą kai klube net nėra kuo kvėpuoti, o kur tik pažvelgsi prieš akis išdygs nuogas bobos užpakalis besitrinantis į stulpą. per petį persimetusi švarkeli nužingsniavo prie baro ir lėtai atsisėdo ant vienos iš kėdžių. pirštais pervažiavo per savo plaukus, o barmenui prisiartinus kone vien lūpomis ištarė. - viskio.
Atgal į viršų Go down
COUNT WILLIAM GOODWIN

avatar

•PRANEŠIMAI : 1100

RašytiTemos pavadinimas: Re: BARAS   Kv. 06 14, 2012 4:32 pm

besidairydamas po patalpą, negalėjo nepastebėti prie baro priėjusios blondinės. nužvelgdamas jos tobulą figūrą, kurią puošė tatuiruotės, Goodwinas šyptelėjo pats sau. jau spėjo pagalvoti, jog ana ko gero nauja darbuotoja čia, baigiusi savo pasirodymą čia ir prieš išeinant namo, sumąsčiusi išlenkti taurelę. išgirdęs, ko pastaroji paprašė barmeno, Countas pridūrė: - mano sąskaita,- vis dar nenutraukdamas žvilgsnio nuo šviesaplaukės merginos, pridūrė. netikėtai veide šmekštelėjo žaisminga šypsena merginai. jei jau ankščiau neteko susipažinti, tai dabar tinkamiausias metas buvo susipažinti, o ir vieta gera buvo, bent jau čiuvo nuomone. dar kelias akimirkas palaikęs akių kontaktą su čiole, nenoriai nusuko žvilgsnį ir akikėmis sustojo ties barmenu, duodamas šiam ženklą, kad į jos gėrimą įpiltų to, ko ir pačiam reikia. teip teip, miltelių, bet ne cukraus pudros, ar kokių miltų. tokių specifinių, kad geriau būtų. darbuotojui dingus iš akiračio, Countas lėtai pasukęs galvą į priešingą pusę, grįžo ties nepažįstamosios žaviu veideliu.
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
avatar


RašytiTemos pavadinimas: Re: BARAS   Kv. 06 14, 2012 4:50 pm

ranka pasirėmusi smakrą lidija kelis kartus peržvelgė priešais akis lentynose sudėliotus baro butelius tol kol išgirdo vyriška balsą visai šalia savęs. timptelėjusi antakius aukštyn vien veidu pasisuko į tą pusę iš kur būtent šis ir girdėjosi. moters akys lengvai nuslydo vaikino veidu lyg bandydamos padėti šiai prisiminti ar jau yra mačiusi šį. nepažįstamojo žodžiai visiškai nenustebino lidijos mat per tiek egzistavimo metų ne pirmą ir tikriausiai net nepaskutinį kartą girdį tokius žodžius tariamus vyriškių lūpose, ne naujiena. - kažkam kilo noras pasišvaistyti pinigais?- žinoma, galėjo tiesiog padėkoti šiam nesiveldama į gilesnį pokalbi, tačiau vaikinas lyg ir patraukė šiosios dėmesį, o kad ir kaip besielgtų vis tiek neturi ko prarasti. kol vyrukas kažką himičino su barmenu lidiya spėjo pasitvarkyti korsetą, o tuomet vėl akimis grįžti prie vyro žvilgsnio.
Atgal į viršų Go down
COUNT WILLIAM GOODWIN

avatar

•PRANEŠIMAI : 1100

RašytiTemos pavadinimas: Re: BARAS   Kv. 06 14, 2012 5:03 pm

išgirdęs klausimą, nuoširdžiai nusijuokė, bet teeeeeip fainai. - kaip matai,- atsakęs, neslėpė šypsniuko savo veide. - reik kažkaip pasišvaistyti, turint užtektinai pinigų,- pridūręs, dar kartą apsidairė. gi turėjo čia susitikimą su tam tikrais verslo žmonėmis, bet ko gero šie tupėjo antram aukšte sukišę pimpalus į čiolių urvelius, kad sušiltų. tokie pat šikniai, kaip ir Countas, tik šis didesnis šiknius, tačiau prieš merginas primeta kiek geresnį. kadangi tarp šių buvo šioks toks atstumas ir vaikinui pajutus kaip nepatogu taip kalbėti, pakėlęs šikną, priėjo ir atsisėdo šalia minėtos merdžinos. - Count,- įjungęs žavesiuko rėžimą, kaip tikras kekšinas nusišypsojo tiek pakeldamas lūpų kampučius, tiek nusišypsojęs akimis, kurios ėmė ir suspindo. ujtjutju. dar kartą nužvelgęs panelę, liko patenkintas savimi, jog spėjo susimedžioti auką šiai nakčiai, kuri ėjo jau į rytą. patiko jam panos su korsetais. labai patiko. jei pats čiole būtų, visuomet nešiotų korsetus.
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
avatar


RašytiTemos pavadinimas: Re: BARAS   Kv. 06 14, 2012 5:17 pm

ši ir pati po jo žodžių kilstelėjo lūpų kampučius aukštyn mat šie jai nuskambėjo veikiau kaip savęs pačio pagyros. pasisukiojusi ant kėdės galiausiai visu kūnų su čia atsisuko į priartėjusį vaikiną, vieną koją užsimetė ant kitos ir ranka atsirėmė į baro stalviršio kraštą. - Lidiya,- liežuvio galiuku persibraukė per ryškiai raudonai padažytas lūpas ir akimis greitai perbėgo per barą lyg ieškodama kur dingo barmenas su visais gėrimais. laisvoji lidijos ranka pakilo aukštyn ir mikliai nusibraukė plaukų sruogą nuo veido, o lūpos iškreipė žavingą šypsnį.
Atgal į viršų Go down
COUNT WILLIAM GOODWIN

avatar

•PRANEŠIMAI : 1100

RašytiTemos pavadinimas: Re: BARAS   Kv. 06 14, 2012 5:35 pm

prisistatydamas būtų ėmęs ir pabučiavęs jai į ranką kaip tikras džentelmenas, tačiau nesiruošė čia pagriebti josios ranką ir pabučkinti. žėk, dar tvos, kai jis imsis paimt josios ranką vien tam, kad galėtų pabučiuoti ir palikti gerą įspūdį. įmanoma ir kitais būdais merginai palikti įspūdį, Count tai sugebėjo, nė nepersistengdamas. - dirbi čia?- su tais žodžiais, apsidairė ir grįžo ties jos veideliu, pakreipdamas galvikę ir išriesdamas savo vešliuosius antakius. vaidino tokį labai susidomėjusį ja, kai mintyse kirbėjo planai kaip greičiau ją išbirbinti. nors..... gal kažkur giliai, kamputy mergina kėlė šiokį tokį susidomėjimą, kaip ir kiekviena iš minios išsiskirianti mergina, kuri patraukdavo vaikino dėmesį. laukdamas šviesaplaukės atsakymo, galiausiai sulaukė savųjų gėrimų. paėmęs savąją stiklinę į rankas, ištiesė į merginą, ruošdamasis pasakyti šiokį tokį tostą
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
avatar


RašytiTemos pavadinimas: Re: BARAS   Kv. 06 14, 2012 6:04 pm

niekad nebuvo sužavėta tuo ale džentelmenišku rankos seilėjimu tad ir dabar nesiruošė kelti šiosios nuo baro. laisvoji lidiyos ranka nusileido ant kojos kelio ir nagu švelniai brūkštelėjo per šį. counto žodžiams pasiekus merginos ausis šios veidą papuošė platus šypsnis nuo kurio ši vos laikėsi nesusijuokusi. lėtai palinko arčiau šio akis pakeldama tiesiai į jo veidą. - nejaugi net ir dabar tai akivaizdžiai matosi?- išrietusi vieną antakį dar trumpai šitaip ir prabuvo, bet galiausiai vėl atsitiesė. - deja, nedirbu,- lėtai nuleidusi koją žemyn pagaliau sulaukė barmeno. žvilgtelėjusi šiam į akis maloniai nusišypsojo lyg padėkodama ir ranka kuri buvo ant baro pasigriebė savo martinį. pažvelgusi į counto stiklinę savosios krašteliu susidaužė su jo sukeldama menką garsą ir laukė šiojo tosto.
Atgal į viršų Go down
COUNT WILLIAM GOODWIN

avatar

•PRANEŠIMAI : 1100

RašytiTemos pavadinimas: Re: BARAS   Kv. 06 14, 2012 6:16 pm

- žėk, apsišoviau,- nusijuokė, bet užtat nepaslėpė veide šiokio tokio nusivylimo. dėl kažkokios priežasties anas manė, jog ji viena iš jų, nes puikiai tinkanti, pripažinkit. - jei čia ne pirmą kartą lankais, ko gero jau spėjai sulaukti pasiūlymo,- taip tarp kitko pasakė. - pas mane geriau,- pasilenkęs prie čiolės, taip negarsiai pasakė, kad kitos ausys negirdėtų. - tačiau čia ir mano namai, mano merginos,- nepagailėjo klubui gerų žodžių. gi tai buvo visapusiška tiesa. - už pažintį,- taip netvirtai pasakė tostą, susidauždamas su blondine stiklinėmis. nelaukęs šios pirmo ėjimo, Countas pridėjęs prie lūpų stiklinę, užsivertė, išmaukdamas ne vieną ir ne du gurkšnius, tačiau dar paliko stiklinėj kelis gurkšnelius.
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
avatar


RašytiTemos pavadinimas: Re: BARAS   Kv. 06 14, 2012 6:41 pm

- ne pirmą, bet deja, tokios garbės dar nesulaukiau,- truktelėjusi pečiais ramiai atsiduso ir dramatiškai timptelėjo lūpą, nors nu netraukė josios toks pasiūlymas. prikandusi lūpą išklausė sekančių vaikino žodžių ir akimis vėl sugrįžo prie counto veido. - na jau, man labai patinka ir čia,- neatsisakiusi, bet ir nesutikusi su jo žodžiais dar kartą timptelėjo korsetą viršun mat šiai sėdint jis ne taip jau ir klusniai laikėsi. lėtai linktelėjo ir tik dar kartą maloniai nusišypsojo po counto tosto. pakėlusi stiklinę prie savo lūpų gurkštelėjo martinio ir labai jau akivaizdžiai suraukė antakius kai šio skonis pasirodė kiek kitoks. apsilaižiusi lūpas pastatė stiklinę atgal ir pirštų galiukais stimtelėjo kiek toliau nuo stalo krašto.
Atgal į viršų Go down
COUNT WILLIAM GOODWIN

avatar

•PRANEŠIMAI : 1100

RašytiTemos pavadinimas: Re: BARAS   Kv. 06 14, 2012 7:02 pm

- na,- šiokia tokia pauzė. - svarbiausia, jog nėra taip, kad nepatiktų,- nežymiai šyptelėjęs, pasukiojo stiklinę rankoje dar ir šiek tiek pateleskuodamas, kad milteliai dar geriau išsimaišytų. bet po to gurkšnių, jautė tą malonų jausmą ir leidosi į jį nesivaržomas. tyrinėdamas josios veidą betuštinant stiklinę viskio, pats gurkštelėjo dar vieną gurkšnį, bet žymiai mažesnį. netyčia nuslinkęs ties josios korsetu, kurį ši pastoviai taisėsi, jau mąstė kaip tiems vargšams papams greičiau pagelbėti, nes uždust bebaigę. tai aiškiai matosi vyriškomis akimis. - kas ne taip?- atkreipęs dėmesį į josios susiraukimą, pasiteiravo iš smalsumo. pats dažniausiai pildavo į alkoholinius gėrimus savo produktą, tad jau nebejautė skirtumo tarp alkoholio su šiuo šūdu ir be jo.
( vestųsi jis į sekantį vakarėlį, bet bšk nelogiškai būtų, nes anas tipo tiesiai iš vieno išėjo, o dabar auštantis rytas :DDD)
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
avatar


RašytiTemos pavadinimas: Re: BARAS   Kv. 06 14, 2012 7:18 pm

- nesirodyčiau čia jei bent kiek nepatiktų,- šyptelėjusi apsižvalgė aplink lyg ieškodama kažkokio veiksmo aplink mat sėdėt vienoje vietoje ir šiaip gurkšnoti viskį, kad ir kompanijoje nebuvo įdomu, subinė pati kilo nuo kėdės užsiėmimo ieškodama. nu ne taip jau lengva su tais korsetais, dar kai papai šiuo metu visai negelbėja, patys matyt laisvės ištroško. - ką tu, viskas gerai,- papurtė galvą ir vėl paėmė stiklinę į rankas, per senai tikriausiai gėrė, skonį viskio pamiršo tai ir blūdija dabar. akutėmis stabtelėjo ties counto veidu, bet per ilgai ten neužsibuvo mat ėmė slinkt žemyn kart kartėmis ir stabteldama. žavingas vyras, patraukiantis dėmesį nepaneigsi.
(bus tų vakarėlių:D)
Atgal į viršų Go down
COUNT WILLIAM GOODWIN

avatar

•PRANEŠIMAI : 1100

RašytiTemos pavadinimas: Re: BARAS   Kv. 06 14, 2012 7:34 pm

( man jau pm netyla :DDDDD nes tipo grupinį ten tariamės daryti :DDD ai, prasisuksim kaip nors čia, permiegosim ir gal nueisim madingai vėluodami :DDDDDD)
- logiška,- pritariamai linktelėjo. ne visos blondinės buvo durnos, jis tai žinojo. labiau įsipatoginęs kėdėje, nuo kurios jau spėjo suskausti žaviąją subinę, įsisteibeilijo į merginą, tylėdamas ir daugiau nieko nesakydamas. bent jau kuriam laikui. leido pačiai reikštis. nė pats nespėjo pastebėti, kai spėjo ištuštinti savo stiklinę. nevaldė savo judesių, tačiau nesijautė per daug apsinešęs. tuo tarpu kai čiolė gėrė, Countas pasukęs galvą, pažvelgė į vieną vietą, kur stovėjo didelis ir storas vyras. linktelėjęs šiam taip pasisveikindamas, akimis susikalbėjo, kad paliktų juos čia vienus, nes tas milžinas stovėjo ir laukė vien tam, kad jau baras užsidaro. o kadangi čia buvo ir Counto vietikė, kaip antrieji namai, tai pakluso ir greit dingo. - vietinė?- pasistojo klausimas, kuris jį iš tiesų domino, kadangi Lidiyos ankščiau nesugebėjo pastebėti.
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
avatar


RašytiTemos pavadinimas: Re: BARAS   Kv. 06 14, 2012 7:48 pm

(tai galėjai gi bėgt, butūmėm susitikę kitą kartą:D)
kažkur dar kelios juodos sruogos pas ją pasislėpusios, neleidžia reikštis absoliučiam kvailumui. pasekusi counto pavyzdžiu ir pati užsivertė stiklinę užbaigdama iki paskutinių lašų. leisdama viskiui nubėgti šiosios gerkle pirštais persibraukė per lūpas, nesijautė apgirtusi, nes nuo vienos stiklinės tai turbūt net neįmanoma, bet kad kažkas trinktelėjo galvon net nesuabejojo, bent jau atsipalaiduoti tai tikrai padėjo ir noras vizgint rūrą tik padidejo. - kaip čia pasakius, gyvenu čia tris metus, gal ne lygiai tiek, bet.. tikriausiai galiu teigti jog esu vietinė,- sulinksėjusi pasisukiojo ant kėdės. tai jau tikriausiai anksčiau likimas jų tiesiog nesuvedė.
Atgal į viršų Go down
COUNT WILLIAM GOODWIN

avatar

•PRANEŠIMAI : 1100

RašytiTemos pavadinimas: Re: BARAS   Kv. 06 14, 2012 8:00 pm

( reik spec. efektų nueit su kokia panike kartu :DDD)
pagaliau išėjus visiems kitiems, netgi barmenui, galiausiai šiedu liko vieni. - matyt kokiuose užkampiuose lankeisi, jog nesugebėjau atkreipti į tave dėmesio,- susijuokė, akis nuleisdamas į tuščią stiklinės dugną. net rankoje pasukiojo, iš visų pusių apžiūrėjo, norėdamas tvirtai įsitikinti, ar tikrai nė lašo nebeliko. supratęs, jog baba, dramatiškai patempė lūpą. bet greit užsidegė lemputę, tad ilgiau nedelsęs, pakėlė savo subinę nuo baro kėdės ir nuėjo už baro, kur buvo barmeno vieta dirbti. - nemanau, kad iškęsiu,- nusišypsojęs savo žavia šypsena, paėmė kažkokį butelį prie lentynos ir jį pastatė priešais merginą ant baro stalvirčio. įkišęs ranką į savo subininę kišenę, sugraibė maišelį, kuris buvo pilnas miltelių ir jį padėjo šalia savęs, ant stalo, parodydamas visam pasauliui ką turi, haha. per daug nesistengė skubintis pašniokšt. atkišęs merginai nugarą, nuėjo prie galingo muzikos grotuvo ir paleidęs garsiai muziką, ėmė linguoti į ritmą.
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
avatar


RašytiTemos pavadinimas: Re: BARAS   Kv. 06 14, 2012 8:18 pm

- arba tiesiog nenorėjai pastebėti,- konstatavusi tik dar vieną galimą faktą nusišypsojo pati sau ir apsižvalgė aplink. nusistebėjo, kad jiedu čia liko vieni, bet greitai prisiminė vaikino žodžius. šiam nueinant už baro lidija akimis sekė paskui, mestelėjo žvilgsnį į padėtą priešais butelį ir pakelį perpildytą baltais milteliais. net klaust nereikėjo mat ir durnam aišku, kad jokia čia cukraus pudra ar miltai. pirštukais prisitraukė pakelį arčiau ir kelis kartus apvertė apžiūrėdama iš arčiau. ir pati kažkada buvo bandžius, bet na neužsikabino. išgirdusi muziką plačiai nusišypsojo, pakėlė sėdimąją nuo tos visiškai nepatogios klubo kėdės ir persimetė ant baro stalviršio, traukė labiau. iš šortų kišenės išsitraukė cigaretę apsigraibydama kuo prisidegti. - pridegt turi?- mestelėjusi klausiamą žvilgsnį į counta kilstelėjo antakį.
Atgal į viršų Go down
COUNT WILLIAM GOODWIN

avatar

•PRANEŠIMAI : 1100

RašytiTemos pavadinimas: Re: BARAS   Kv. 06 14, 2012 8:26 pm

vos tik Li prisitraukė arčiau savęs vaikino į dienos šviesą ištrauktus miltelius, Countas paklusniai atsisuko. jau spėjo persigąst, kad ši pasiims ir neš kudašių iš čia, per daug bijojo netekti savo turto. tik šį vieną maišelį turėjo su savimi. sekdamas šviesaplaukės veiksmus, veide šmėkštelėjo padykusi šypsena vaikino veide, kai čiolė atsisėdo ant baro stalvirčio. va čia tai boba. tokių daugiau reik, nors ko gero čia labiau milteliai veikė. - žinoma, visuomet turiu su savimi,- atsakė, kai ši paklausė ar turi anas prisidegti ir su tais žodžiais iš priekinės kelnių kišenės ištraukė kietą žyžiką. paprastose parduotuvėse tokio nepamatysi. atkišęs žiebtuvėlį, laukė kol ši pasilenks ir jis galės pridegti. gi tai reiškė kvietimą pasimylėti.
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
avatar


RašytiTemos pavadinimas: Re: BARAS   Kv. 06 14, 2012 8:38 pm

norėtų neimtų, dar turėdama ir savais pasidalintu, per daug gera tokiems darbeliams, nors šiaip nelygis vogt. suspaudusi lūpas buvo pasiruošusi kaip ir iš vis nušokti nuo baro stalviršio, bent jau kol vaikinas pridegs, nes korsetas nebuvo vienas iš tų rūbų leidžiantis laisvai judėti. visgi, išsirietė ten kažkaip labai jau mandriai ir atkišo cigaretę, krč pati tuoj ta korseta nusimes, varžo per daug laisvę.
Atgal į viršų Go down
COUNT WILLIAM GOODWIN

avatar

•PRANEŠIMAI : 1100

RašytiTemos pavadinimas: Re: BARAS   Kv. 06 14, 2012 8:54 pm

solnačkai šiaip ne taip išsirietus korseto trugdoma ir pasilenkus, jog Countas pridegtų, vaikinas atidaręs dangtelį uždegė Lid cigaretę. po to, kai atitraukė ir žyžiką įsikišo atgal į kišenę, žvilgtelėjo į papų zoną. va, jau ir papas krito per tą išsirietimą ir pasilenkimą! tačiau nieko nesakė, grožėjosi vaizdu, mėėėėgavosi. ne kiekvieną mielą dieną tai išvysi. rodydamas Bisette šeimos atžalai pavyzdį, pats nusiėmė kažkokios marškinius, pademonstruodamas savo tobulas kaladėlęs ant presiuko ir amerikietiškus kalniukus ant rankų, kurie buvo tvirti kaip mūras. atidaręs minėtą parautą butelį, ant kurio etiketės buvo parašyta, jog tai absentas, vaikinas nieko nelaukęs atidarė ir net nesiruošdamas pilstyt į stiklinęs, atsigėrė iš butelio nežymiai susiraukdamas. trūko kokios citrinos, tad apsisukęs ant kulno, nuėjo, iš kažkur ten paėmė jau iš ankščiau supjaustytus citrinos riekeles ir atsidūręs priešais blondinę, padėjo. - į sveikatą,- švelniai nusijuokė, pažvelgdamas jai tiesiai į akis.
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
avatar


RašytiTemos pavadinimas: Re: BARAS   Kv. 06 14, 2012 9:11 pm

šiam uždegus Lidiya galiausiai vėl atsitiesė sugrąžindama papus į vietas. - dėkoju,- linktelėjo countui ir pisidėjusi cigaretę prie lūpų įtraukė pirmuosius šios dūmus, atlenkusi galvą atgal išpūtė šiuos atgal ir subine dar pasitrynė į stalviršį. nuleidusi akis pažvelgė kažkur priešais save, bet pastebėjusi vaikino pašalintą maikę mikliai atsisuko į jį. sukandusi lūpą kelis kartus pakraipė ją į šonus ir laisvosios rankos pirštus pajudino, mirė ir vėl prisikėlė, cenzūruot tik tokius kūnus. visai nenorom atplėšusi žvilgsnį nuo šio pažvelgė į gėrimuką, o tuomet vėl į counto veidą. - skanaus.
Atgal į viršų Go down
COUNT WILLIAM GOODWIN

avatar

•PRANEŠIMAI : 1100

RašytiTemos pavadinimas: Re: BARAS   Pen. 06 15, 2012 11:52 am

tikėjosi, jog ir ana teiksis atsigerti, jugi ir citrinos parūpino, bet gal bijojo bakterijų užsiveisti ir nenorėjo gerti iš vieno butelio. va būtų vieną labai išdykusį žaidimą pasiūlęs su citrina, absentu ir kaklo laižymu. dažnai tai privesdavo prie suaugusių žaidimų. ištraukęs iš kažkur kėdę, atsisėdo vis dar judėdamas į muzikos ritmą. tylėdamas ir nieko nesakydamas, ištraukė savo išmanųjį telefoną, ten biški susirašė ir padėjo ant stalo kaip kokį nereikalingą daiktą. - dabar tau laikas kažką apnuoginti,- nusijuokė, prašiepęs savo baltus dantis. - čia gali jaustis nevaržoma,- palinkčiojo taip netvirtai. nebuvo tuo tikras, nes Countas už savo veiksmus neatsakydavo.
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
avatar


RašytiTemos pavadinimas: Re: BARAS   Pen. 06 15, 2012 12:24 pm

netraukė šiuo metu josios tas jo siūlomas absentas, verčiau pati pakels subinę ir susiras ko labiau priimtinesnio. tarp pirštų pasukiojusi smilkstančią cigaretę dar kartą prisidėjo prie lūpų ir įtraukė dūmų pelenus nukratydama į peleninę ant baro. kilstelėjusi akis vėl nukreipė žvilgsnį ties countu it sekdama jo judesius, laisvosios rankos nagais pabarbeno į baro stalviršį ir tiesiog nušoko nuo jo šį kartą atsiremdama nugara. pft, lyg ir taip neapsinuoginus ji čia stovėtų, vien jau korsetas papus lauk metė. - ačiū, kad leidi,- mirktelėjusi nusijuokė pati ir susinėrė rankas ties krūtine.
Atgal į viršų Go down
COUNT WILLIAM GOODWIN

avatar

•PRANEŠIMAI : 1100

RašytiTemos pavadinimas: Re: BARAS   Pen. 06 15, 2012 12:44 pm

- aš tik siūlau, solnačka,- tarė tokiu ramiausiu balsu. išsitraukęs iš kišenės savo susuktą kasiaką, prisidegė žyžiku ir įtraukęs į plaučius to šūdo, nuo kurio greit tampi priklausomas, išpūtė pilkiausią dūmą, šiek tiek atlenkdamas galvą. pradėjo rūkyti kaip tikras kaminas. mėgavosi ne tik rūkydamas, bet ir kvėpuodamas užteršta patalpa. taip gražiai pirštukais suspaudęs suktinę, pažvelgė į šviesaplaukę, kuri buvo atkišus šiam nugarą, nes pats sėdėjo už baro. siaubas, negalėjo grožėtis josios figūrike.
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
avatar


RašytiTemos pavadinimas: Re: BARAS   Pen. 06 15, 2012 1:23 pm

šiam prisidegus savo suktinę lidiya ir pati žvilgtelėjo į savąją rankoje smilkstančią cigaretę ir jau buvo pasiruošusi visiškai užbaigti šią, tačiau greitai persigalvojusi užgesino į peleninės kraštą ir įmetė josios vidun. ramiai apsižvalgiusi aplink atsitraukė nuo baro stalviršio ir priartėjo prie priešais sustatytus butelius pačiupdama to paties viskio. apsisukusi ant aukštakulnių kulnų grįžo prie baro ir pastatė butelį ant šio. kelissįk pajudinus šikną į muzikos ritmą pasilenkė žemyn ir pasiėmusi stiklinę pastatė ją šalia butelio. atsisukusi viskį prisipildė kone viską stiklinę, na, tikrai daugiau nei, kad gausi iš barmeno. - taai,- kilstelėjusi antakiuus sumurmėjo it bandydama išsklaidyt nejaukią tylą tik su fone skambančia muzika. užsiropštusi atgal ant baro pasiėmė į rankas stiklinę ir ramiai atsigėrė.
Atgal į viršų Go down
Sponsored content
RašytiTemos pavadinimas: Re: BARAS   

Atgal į viršų Go down
 
BARAS
Atgal į viršų 
Puslapis 12Pereiti prie : 1, 2  Next

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
 :: 'PARADISE' STRIP CLUB-
Pereiti į: